Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0