Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- Running WildRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5