Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0