Movies
Ratings
136
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
MudRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0