Titles you rated
Sir Alex Ferguson: Never Give InRated ★ 5.0
The End of the StormRated ★ 5.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
SullyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0