Movies
Ratings
292
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 5.0- Sea TigerRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
HeatRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0- This is the presidentRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Unforgettable DayRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SEWOL: Years in the WindRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 5.0
The MarvelsRated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 4.0