Titles you rated
UpRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0