Movies
Ratings
19
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0