Titles you rated
MementoRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
PKRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0