Titles you rated
Hard HitRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 5.0
SinkholeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
OnwardRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
LucaRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 4.0