Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
One on OneRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0