Titles you rated
The TerminatorRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Nacho LibreRated ★ 2.0
CloserRated ★ 2.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0