Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0