Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0