Movies
Ratings
537
LUCK KEYRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5