Titles you rated
The SignalRated ★ 3.5
PrimerRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.0
HerRated ★ 5.0
The HappeningRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
The DivideRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 2.0
DreamcatcherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0