Movies
Ratings
24
FrozenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
OrphanRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0