Movies
Ratings
224
TriangleRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0