Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The WindRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
SomewhereRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5