Movies
Ratings
103
With Love... from the Age of ReasonRated ★ 1.5
BeowulfRated ★ 3.0
WintersleepersRated ★ 3.0
Run Lola RunRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 0.5
Rear WindowRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 3.5
Waikiki BrothersRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 2.5
PsychoRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 2.5
Big EyesRated ★ 1.5
Se7enRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 0.5
Slumdog MillionaireRated ★ 0.5