Movies
Ratings
48
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 2.0
FriendRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
StardustRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0