Titles you rated
InnerspaceRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 2.0
The PatriotRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
The Deer HunterRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.0