Movies
Ratings
23
Between Love and HateRated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0