Movies
Ratings
1069
Midnight DinerRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
ChefRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5