Titles you rated
Black BirdRated ★ 4.0
Rabbit HoleRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 3.5