Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0