Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
CartRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0- SawRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0