Movies
Ratings
346
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The Soul-MateRated ★ 2.5
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0