Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 3.0
A Useful GhostRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.5- Funky Freaky FreaksRated ★ 3.5
All GreensRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0