Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
SaltRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.5