Titles you rated
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Our SchoolRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0