Titles you rated
The Great BattleRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Wild ThingsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 0.5
Love Me NotRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0