Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0