Titles you rated
TranscendenceRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 4.5- BlackRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0