Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.5