Movies
Ratings
650
Batman ForeverRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5