Titles you rated
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 2.0
SanctumRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 2.5
UnknownRated ★ 2.5
DisturbiaRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
Last VegasRated ★ 3.5