Movies
Ratings
70
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0