Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 1.0
August RushRated ★ 5.0
SacrificeRated ★ 1.0