Titles you rated
102 DalmatiansRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0