Movies
Ratings
25
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0