Movies
Ratings
993
Project Hail MaryRated ★ 5.0
My♡PuppyRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 2.0- HumintRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0