Movies
Ratings
110
The Iron LadyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 1.0
AvatarRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 1.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
PaulRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0