Movies
Ratings
100
17 AgainRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0