Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.5
BoltRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 2.5
ItRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0