Movies
Ratings
51
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0