Titles you rated
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Partly CloudyRated ★ 3.5