Titles you rated
Minority ReportRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0