Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5