Movies
Ratings
126
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Bring It On AgainRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
JuniorRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0